חקר המוח הרצאות

עודכן ב: 12 מאי 2019

חקר המוח, הרצאות ומקורות מידע נוספים


כאשר מדובר על חקר המוח הרצאות נחשבות למקור המידע העיקרי. זאת, מאחר והן מנגישות ומעבירות לשפה מובנת את המידע על רמותיו השונות. מדובר כמובן בהרצאות המיועדות לקהל הרחב.


על פי ראייתה של אילנה רוגל, מחברת האנציקלופדיה 'על רוח וחומר' ומנחה במגדלור כדי להבין את המתרחש במוח יש ליצור אינטראקציה בין שדות אנרגטיים המהדהדים מרחבי זמן שונים 'באין זמן' הנשמתי, לבין השדות האלקטרו מגנטיים המגיבים לתפיסה, אמונה ופרשנות לרגע הזה.


חקר המוח הנשמתי הרב רובדי חייב כאמור להתייחס אל מרחבי זמן שונים כזמן הווייתי עכשווי, 'זמן עבר', 'זמן עתיד' והווה מתמשך. יש להתייחס אל האינטראקציה והאינטגרציה בין שכבות תהודה שונות.המוח הנשמתי מרושת באמצעות סיבים אנרגטיים מקרינים ומוקרנים המשפיעים זה על זה ומושפעים זה מזה כשלכל חלקיק קרינה פעימתי חיים עצמיים משלו.

כל תיבת תהודה 'מיניאטורית' בעלת גיאומטריה ספציפית מגיבה לרטטי צליל, רטטי אנרגיות קוסמיות, רטטי צבע (פיגמנטים), בהתאם להרגשת מחשבה מפעילה את הרשת האלקרומגנטית באמצעות תודעות כהורמונים ונוירוהורמונים, מתגים מעוררים ומתגים מכבים.


חקר מוח שעוסק בניטור המערך האלקרומגנטי באמצעות המעקב אחרי הנוירונים בדיעבד הינו מחקר חסר משום שהוא מתעלם מכל המתרחש במערך מודעתי / תודעתי,אנרגטי, עוד בטרם הנוירונים מגיבים לתחושה ברגע נתון של זמן.


בהרצאותיה במגדלור אילנה רוגל חושפת משמעויות מרחיקות לכת העוסקות בחקר המוח הנשמתי והפיזיקלי.


* ראה באתר מגדלור איור המוח הנשמתי ואיור של הספקטרום המלא הכולל תדרי קרינה פעימתיים.


חקר מוח מסוג זה סוחף אל מסע אתגרי מעבר לזמן ומקום המוגדרים בחומר ובמשוואות החומר המקומי ומאפשר לבן האדם להיפגש עם משמעותו השלמה בטרם בוחר לממש נקודת מבט ספציפית.אילנה רוגל – מגדלור - מרכז ליישום תכני רוח וחומר

לרישום לקורסים - לתאם עם לימור – 054-7640649

לקביעת תור לפגישה אישית – 050-5817114

41 צפיות

לקבלת מידע נוסף מלאו כאן פרטים או התקשרו ל- 054-7640649

 "הלא - הוא לא נגדך,  אלא כן בעדי"

אילנה רוגל

קורסים

רחוב ששת הימים 8, קומה א', בני ברק (סמוך לקניון אילון ר"ג)

שעות פתיחה ימים ג' וה' בין השעות 16:00-21:00 | טלפון:054-7640649 

© כל הזכויות שמורות לאילנה רוגל 2018
  • White Facebook Icon
  • YouTube