רפואת תדרים ריפוי קוונטי

עודכן ב: 12 מאי 2019

כל תעוקה בגוף, מחלה או מצב רוח כרוני, מרמז על תדרים אנרגטיים הסותרים את המערך הבסיסי המאוזן המסב נחת-רוח וסיפוק.


כל סבל מכאבי ראש, כאבי גב, או מדלקת כלשהי, מבקש להפנות תשומת לב אל שינוי בדרך חיים, בתפיסה, בפרשנות, בתגובה רגשית. למעשה הגוף שלנו מפציר בנו לאתר את הגורם המפריע ולתקן אותו.


הגוף שלנו מוקף בשדה אנרגטי בלתי גלוי ובשדה אלקטרו-מגנטי גלוי. מדובר באנרגיה ברורה אותה אנחנו מכירים בשמותיה הנוספים - הילה או אאורה.


על פי ראייתה של אילנה רוגל, מחברת כרכי האנציקלופדיה 'על רוח וחומר' ומנחה במגדלור הבסיס הינו יצירת איזון בין תדרים אנרגטיים נשמתיים לבין תדרי החומר הדחוס.


כל בן אדם מפיק תדרים אנרגטיים באמצעות ה – DNA הרגשי / נשמתי במסגרת הוויה ותדרים רגשיים בחומר במסגרת חוויה. רפואת התדרים היא רפואה המודעת לכך שכל תא, איבר, אטום, מפיק תדר אנרגטי ייחודי בעל שפה אינדיבידואלית המסבירה את המתקיים בקירבו.


כשמתיחסים אל ריפוי קוונטי יש להבין שלכל מחשבה, הרגשה ולכל מצב רוח יש ביטוי גורף וסוחף בגוף. כל מערכת איבר ותא מגיבים בגוף באמצעות הורמונים, נוירוטרנסמיטרים ותודעות אינספור נוספות.


כדבר ראשון יש ליצור תיאום בתדרי המזון שהאדם מזין עצמו שלא יצרו התנגדות לתדרי ה – DNA שלו. יש לאזן בין 'טעמים' אנרגטיים ובין 'טעמים' פיזיקליים.


כל אדם מפעים באופן שונה תדר המעניק בעבורו דחף לפעולה ויצירה ותדר אחר המעניק בעבורו הרפייה ורוגע.

הבנת בן האדם את תדרי עצמו פורשת עולם חדש ומרתק המשנה את כוח המשיכה האנרגטי והמגנטי לתדרים התומכים בהסכמה במהות העצמית.


המנגנון הבסיסי ביקום ובקיום הינו מנגנון שמירת השלמות. כל מבנה 'עקום' מבקש לחזור למצבו היסודי הנוח, משום שכל מקום אחר דורש השקעת אנרגיה רבה מעצם ההתנגדות והחיכוך. בדומה לכך, כל מחשבה וכל רעיון מבקשים להגשים עצמם באופן ייחודי. כשהאדם מפתח מודעות לתדריו האינדיבידואליים הוא יזין את עצמו בכל הרבדים הפיזי, הרגשי, המנטלי והרוחני, מה שיוביל לשלמות מעצם ההלימה בין תדרי הרוח והחומר. אומר הדבר שבן אדם לא יכריז "אני אוהב דבר מה שאינו אוהב אותי".


הלימודים במגדלור פותחים צוהר אל תדרי מזון התומכים באיברים שונים, התואמים מצבי רוח משתנים כך שמערך המשיכה והדחיה אט אט משתנה לטובת האדם המכיר והמוקיר את מהותו.


ברפואת תדרים – ריפוי קוונטי יש להתיחס אל היבטים נפשיים תגובתיים ככל האפשר מנקודת ראות רחבה רב רובדית.


אילנה רוגל – מגדלור - מרכז ליישום תכני רוח וחומר

לרישום לקורסים - לתאם עם לימור – 054-7640649

לקביעת תור לפגישה אישית – 050-5817114


308 צפיות

לקבלת מידע נוסף מלאו כאן פרטים או התקשרו ל- 054-7640649

 "הלא - הוא לא נגדך,  אלא כן בעדי"

אילנה רוגל

קורסים

רחוב ששת הימים 8, קומה א', בני ברק (סמוך לקניון אילון ר"ג)

שעות פתיחה ימים ג' וה' בין השעות 16:00-21:00 | טלפון:054-7640649 

© כל הזכויות שמורות לאילנה רוגל 2018
  • White Facebook Icon
  • YouTube