top of page

על המוח ביקום ובקיום

מאת אילנה רוגל

במחקרה פורץ הדרך מניחה אילנה רוגל את התשתית והבסיס התיאורטי לכלל מחלות המוח והסרטן. מחקר שיש בו בכדי להוביל לקפיצה מדעית משמעותית עבור המין האנושי.
מדובר במחקר מולטי-דיסציפלינארי אשר יצא לדרך באופן עצמאי לחלוטין ואין ספק כי אין כל מוסד אקדמי אשר יכול היה לבסס מחקר הדומה בהיקפו, בעומקו ובתוצאותיו.
לראשונה, פורסת אילנה רוגל הסבר ברור ומדויק באשר למבניהם ותדריהם של החומר האפל, האנרגיה האפילה, האתר והאנטי חומר. מידע שהיה עד כה בבחינת חידה מדעית גמורה.
המחקר חושף את כל מבנה המוח על כלל תדריו ויש בו בכדי להרחיב את הבנת המדענים באשר לפעילות המוח, מחלות המוח – כיצד הן מתחוללות וכיצד יש לרפאן. היכולת יוצאת הדופן של אילנה כחוקרת את הרוח והחומר, הוא לראות ולהבין את המדע על כל גווניו, חיבוריו והקשריו.
ראייתה הייחודית הנה הוליסטית ורב רובדית אשר רואה הן את הידע הנצבר והן את הידע הנסתר. רק כך, הצליחה להוכיח כי אין כל הפרדה בין הפיסיקה, הכימיה, הביולוגיה והאסטרונומיה. קוסמוס אחד תיאוריה אחת.
לראשונה בעולם, מובא הסבר תיאורטי, קוהרנטי – המתעתד לחבר בין תתי התאוריות המדעיות אשר מתקשות ליצור בינהן שיג ושיח.
החיבור הדרמטי בין הפיזיולוגיה האנושית והפיזיקה הקוונטית הוא בבחינת מהפכה של ממש הן בחשיבה והן בצעד המשמעותי שקיבלה האנושות להבראת המין האנושי.
צינוריות המיקרו (מיקרוטובולים) בתאי הגליה מובאות לראשונה כשהן נחשפות במלוא תדריהן – תדרים שלהם השלכה דרמטית על כל מחלות הגוף האנושי. תדרים שהמדע יוכל בזמן קצר ביותר לקודד במיכשור מתאים וכך לחדד את יכולת פיתוח התרופות ויכולת הטיפול בכלל, הודות להיבט מקיף מאין כמוהו. מדובר בתוכן השופך אור הן על מחלות המוח והן על המחלות הגוף מתחת למחסום דם-מוח (BBB).

על המוח
ביקום
ובקיום

מאת אילנה רוגל

במחקרה, טוותה בין היתר, אילנה רוגל את הרכב הטבלה המחזורית תוך הסברים עוצרי נשימה על החיבור הפיזי והתודעתי של יסודות אלו. יסודות 119 ו -120 בטבלה המחזורית נחשפים לעולם כשהם מתוארים במדויק מבחינת הרכבי ההידרידים וההידרונים שהם מכילים. יסודות אלו שנודעים בקוסמוס בשמותיהם כאוקסיליריון (120) ואוקסידיטאלום (119) נושאים עימם בנוסף למימן והליום, את תדרי החומר האפל והאנרגיה האפלה. תכנים שעד כה היו עלומים.
עוד פורס המחקר, את המוח האנושי באופן שאין שני לו. בצורה דרמטית ומדויקת משורטט המוח האנושי ובו מרכזי השליטה של כל איבר פנימי, כל אצבע וכל שן בגוף האדם.
כיום, למרות הקידמה הטכנולוגיה, המדע חוקר את העולם בראייה מצומצמת. המדע חייב את הדחיפה הזו ואת המרחבים הללו שמעניק מחקרה של אילנה רוגל על מנת להתקדם.
תשתית תיאורטית אדירה זו דורשת מימון. אילנה רוגל הנה חוקרת פרטית לחלוטין שמקדישה את חייה, זמנה וכספה למחקר רחב היקף זה. המימון שיתקבל מקרן טמפלטון יהווה את הבסיס לתרגום המחקרים לשפה האנגלית על מנת שיהיו זמינים מידית לעולם המדע – לצרכי מחקר ופיתוח. המימון אף יסייע לאילנה להקים מרכז מחקר ולצרף אליו מדענים מכל דיסציפלינות מדע אשר יתחילו לחקור את העולם בראייה של -360 מעלות , ובכך האופציה להתקדמות המדעית תהיה מעבר לאופק הנראה לעין.
חשוב לציין כי מאחר והשתית המחקרית הונחה ברמה כה גבוהה ניתן לגשת באופן מיידי לבניית מיכשור טיפולי ואבחוני שישנה את פני הרפואה בפרט והמדע בכלל.

עיצוב וגרפיקה: פפי מרזל

מחיר האנציקלופדיה - 5 כרכים: 2,800 ש"ח (הוצאה לאור שנת 2015)

האנציקלופדיות | מאת אילנה רוגל

bottom of page