top of page

וירוס הפפילומה טיפול טבעי

עודכן: 3 באוג׳ 2023

פתרון רגשי לוירוס הפפילומה


ריפוי של מכאובים פיסיים ושל מחלות גופניות מעסיק את בני האדם משחר האנושות. במשך אלפי שנים אנשים טיפלו בעצמם וביקיריהם כמיטב יכולתם באמצעים שהיו זמינים לרשותם מן הטבע באזור בו חיו.

החיבורים היו פשוטים יותר, ברורים מאליהם ונטולי מסיחים. האדם והטבע היו אחד, ההישרדות היתה אתגר מאד מעשי, מוחשי ויום-יומי וכך גם הפתרונות לאתגרים שצצו לאורך הדרך, שלעיתים צלחו ולעיתים לא.

עם ההתפתחות של קהילות ואיתן גם מגורי הקבע, החקלאות ומאוחר הרבה יותר, גם התיעוש והטכנולוגיה, נכנסו גורמים חדשים בעלי השפעות מרחיקות לכת על מציאות החיים היום-יומית. עם כל הטוב שהקדמה הביאה איתה, היא יצרה פער הולך וגדל, שממשיך לגדול גם בימינו, בין האדם לבין עצמו ובין האדם לטבע.

אותו פער בין האדם לבין עצמו הביא רבים מאתנו להתנהלות מתוך נתק מוחלט בין הממדים השונים המרכיבים אותנו, הלא הם הגוף, הנפש והרוח.

הרפואה המערבית המודרנית היא אחת הראיות המובהקות לכך. היא קנתה לעצמה אחיזה מבוססת מדע בתחום הריפוי והטיפול במחלות ובמשך מאות שנים תפסה מקום של גוף ידע שאין עליו עוררין (כמעט).

מאחר והיא נשענת על בסיס מדעי שחוקר תופעות מוחשיות ומדידות, היא הפכה לממוקדת בגוף ופיתחה תהליכי טיפול וריפוי המכוונים לרובד הפיסי בלבד.

בעשורים האחרונים, הולכת ופושטת ההבנה, שטיפול הממוקד אך ורק ברובד הפיסי אינו מסוגל להביא לריפוי אמתי וממשי ותפיסות ריפוי מקיפות והוליסטיות שהביאו עמם אנשי רוח ואנשי טיפול מאסכולות אחרות, הולכות ותופסות מקום נכבד יותר ויותר גם בקרב אנשי הרפואה המערבית.

רקע רגשי לוירוס הפפילומה ולהיווצרות מחלות באופן כללי


אחת התובנות המרכזיות היא, שכאב או מחלה פיסיים אינם נולדים יש מאין, ומקורם הוא נפשי ורגשי.

במילים אחרות, רגשות קשים שאנו סוחבים בתוכנו כלפי עצמנו וכלפי הסביבה, והניתוק בין הפיסי לרוחני שהפכנו לדרך חיים, מייצרים מחלות ומוצאים לעצמם ביטוי בממד הפיסי שלנו, בגוף הגשמי.

הביטוי הפיסי למצוקותינו הלא-גשמיות, הוא פעמון השכמה, שקורא לנו להתחבר אל הרבדים האחרים שלנו ולהשכין בהם שלום.

זוהי גם הדרך לריפוי כל אותם תחלואים פיסיים, שייעלמו יחד עם עקירת שורש הקיום הרגשי והרוחני שלהם.

ניקח לדוגמא את וירוס הפפילומה. טיפול טבעי בביטוי הפיסי שלו בגופנו, יהיה באמצעות הבנת הרקע הרגשי שהביא להתפרצותו ואימוץ גישה אחרת ומיטיבה כלפי עצמנו, שתאפשר למוסס את התקיעות הרגשית.


תסמינים - וירוס הפפילומה


וירוס הפפילומה (HPV) הוא גורם מזהם, שיש לו זנים רבים. זנים מסוימים שלו עלולים לגרום אצל נשים, להתפתחות של סרטן צוואר הרחם.

וירוס הפפילומה, תסמינים – נשים וגברים:

אצל שני המינים הווירוס יכול להתבטא בצורת קונדילומות – יבלות לא ממאירות על איברי המין ובאזור המפשעה, פי הטבעת והירכיים ולעיתים גם בחלל הפה, הלוע והגרון.

הזן של הווירוס שגורם להופעת קונדילומות אצל נשים וגברים, הוא אינו אותו זן שגורם לסרטן צוואר הרחם בנשים.

תסמינים של סרטן צוואר הרחם מופיעים בדרך כלל בשלב מתקדם יחסית של המחלה בצורת דימומים חריגים מהנרתיק, שאינם ניתנים להסבר כדימום שגרתי של המחזור החודשי, ולעיתים גם בכאב או אי נוחות בזמן חדירה בקיום יחסי מין.


וירוס הפפילומה - טיפול


בהתפרצות וירוס הפפילומה אצל גברים, טיפול רפואי מערבי הוא מקומי באמצעות קרמים למיניהם או באמצעות צריבה או כריתה של היבלות. כאמור, זהו טיפול חיצוני שמטרתו להכחיד את התסמינים החיצוניים, אך הוא אינו קוטל את הווירוס עצמו, שממשיך להתקיים בגוף, כך שהיבלות עלול לצוץ מחדש.

כאשר מדובר בסרטן צוואר הרחם, הטיפול הקונבנציונאלי הוא אונקולוגי ותכנית הטיפול מורכבת בהתאם למצב.

כעת, ניתן לשאול כמה שאלות:

· מדוע מלכתחילה הצליח הווירוס לחדור לגופנו?

· וגם לאחר שהצליח, מדוע אצל חלק מהאנשים הוא מתפרץ ואצל חלקם לא?

· ואם התפרץ, מדוע אצל אנשים מסוימים ההתפרצות תהיה חריפה וקיצונית יותר, בעוד שאצל אחרים התסמינים ייעלמו ללא צורך בטיפול?

· יותר מכך, האם יתכן שיש סיבה, שמסבירה מדוע אנשים בעלי רקע גנטי, פיסי, סביבתי ובריאותי דומה יפתחו מחלות שונות לגמרי או שחלקם יחיו חיים בריאים וחלקם לא?

· ומדוע אדם יפתח מחלה דווקא באיבר מסוים בגופו ולא באחר?

כל התשובות נעוצות ביכולת שלנו לחבר מחדש את חלקי הפאזל שהוא אנחנו ולפרק "גושים" של רגשות שמעיבים על רווחתנו האישית, לפעמים במשך עשרות שנים, עד שהם מתגשמים בגופנו באופן שכבר לא ניתן להתעלם ממנו.


מגדלור – פתרונות רגשיים לטיפול בבעיות


במרכז מגדלור מדברים על כך שהמקור למחלה הוא רגשי, התוצאה ניבטת בגוף הפיזי.


אילנה רוגל, חוקרת ומחברת את סדרת האנציקלופדיות- על רוח וחומר - מייסדת מרכז מגדלור.

המרכז פועל ליישום תכני רוח וחומר, למיזוג ארבעת הרבדים פיזי, רגשי מנטלי ורוחני.

הקורסים במרכז מגדלור מזכירים לנו את מקור הנביעה שלנו, את מהותה של נשמה בגוף פיזי, חווית ההתפתחות הרגשית בכדור הארץ ועוד.

מידע שמאפשר לנו לקחת אחריות מלאה על תהליכי הריפוי העצמי והבנת המקור הרגשי של החולי.

למידע נוסף, לייעוץ והכוונה, אנו מזמינים אתכם ואתכם ליצור קשר:

בטלפון:- 054-7640649 | במילוי פרטים בטופס הפנייה בעמוד "צור קשר" כאן באתר.


וירוס הפפילומה על פי ראייתה של אילנה רוגל – מרכז מגדלור


"פפילומה מצביעה על פער בין האני בחומר לבין העצמי ברוח בכל הנוגע ליכולת הפרייה עצמית. כדבר ראשון אמון בעצמי וביכולת להעניק לי אנרגיה אימהית חובקת נטולת פרצות. נשמה היא אנדרוגינית ואנרגיית אם עצמית פנימית, חיונית הן לגברים והן לנשים כי מהות האימהות נטולת ביקורת שיפוט ואשם.

כל 'לא' כלפי עצמי "אני לא מספיק" יוצר פער משוטט שמזמין טפילים, כידוע פירצה קוראת לגנב.

בוודאי פירצה באזור בגוף המגדיר 'בית פנימי'

רחם – פרוסטטה – אשכים – צוואר הרחם, כניסה לבית הפנימי מהמהות את עצמה.

פפילומה הן אצל גבר והן אצל אישה באה לומר: "אין לי בית פנימי, אין לי אינטימיות עם עצמי, החיים מתנהלים רק בחוץ ועל פי התוצאה יישק דבר".

אילנה רוגל

128 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page